Tinklaraštis

Naujausi mūsų įrašai vartotojų patirties, elektroninių naujienlaiškių, SEO ir kitomis temomis. 

seo auditas

Naujinsite tinklapį? Prieš tai atlikite SEO auditą

Prieš atnaujindami tinklapį atlikite jo SEO auditą, kad atnaujintumėte ne tik dizainą, bet ir tuo pačiu ištaisytumėte klaidas, kurios trukdo geriau reitinguotis. Dažniausiai pasitaikančios klaidos – netinkami raktažodžiai, netinkama svetainės struktūra, turinio stoka.

Daugiau
kpi rodikliai

Kas yra KPI rodikliai?

Šiame įraše apžvelgsime kas yra KPI rodikliai, kokia yra yra KPI reikšmė ir kuriose srityse galite pritaikyti. El. komercijoje yra ne tik konversija, galite vertinti daugiau KPI, apie tai šiame įraše.

Daugiau
kas yra URL adresas

Kas yra URL? Geriausios SEO praktikos

Kurkite trumpus ir glaustus URL adresus. Nenaudokite specialių simbolių, jei nesate didelė el.parduotuvė, nekurkite per daug kategorijų URL adrese. Žemiau dalijuosi 14 patarimų, kurie mano manymu padės turėti efektyvesnę URL adresą.

Daugiau
Kas yra SEO straipsniai

Kas yra SEO straipsniai?

SEO straipsnių rašymas yra labai svarbi sėkmingos SEO strategijos dalis. Rašykite SEO straipsnius orientuotus į skaitytojus bei paieškos robotus.

Daugiau
b2b pardavimai

B2B pardavimai: 3 efektyvūs kanalai

Išnaudokite SEO, naujienlaiškių marketingą ir ryšius su visuomene B2B pardavimams ir kontaktų su potencialiais klientais mezgimui. Įvardijame visų priemonių privalumus siekiant didesnių pardavimų.

Daugiau