SEO paslaugos Kaune

Mūsų komanda yra tam, kad padėtų jūsų verslui Kaune augti ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jeigu jums reikalingos kokybiškos SEO paslaugos Kaune, nedvejodami susisiekite. 

seo paslaugos Kaune
vartotojo kelionės žemėlapis, seo paslaugos

SEO KaunE

Efektyvios SEO paslaugos Kaune

Strategija

Klientams visuomet siūlome investuoti į turinį. Dažnai vietiniai verslai nededa tiek daug pastangų į turinio kūrimą dėl resursų ribotumo. Tad kurdami naudingą vartotojui turinį įgausite pranašumą.

Žinomumas

Nors tiesiogiai SEO įtakos nedaro - socialiniai tinklai, citavimas žiniasklaidoje ir kiti panašūs signalai didins prekinio ženklo autoritetą, o kartu ir užtikrins didesnį organinį srautą.

Konkurencija

Vietiniame SEO konkurentai yra konkretesni ir aiškesni, juos lengviau vertinti ir greičiau galima pastebėti jų atliekamus pokyčius.

GMB

Vietiniam SEO Kaune ar kitame mieste vis dar labai svarbi išlieka Google my business paskyra. Vertinkite šią paskyrą kaip dar vieną socialinį tinklą, kuris atneš naudos mezgant ryšį su potencialiais klientais.

SEO Kaunas

SEO Kaune ir kituose miestuose

Teikiame SEO paslaugas Kaune ir kituose šalies miestuose. Taip pat esame sukaupę patirtį dirbdami su užsienio projektais. 

Analizė

SEO darbus visuomet pradedame nuo analizės ir situacijos vertinimo. Geriau suprasdami partnerių ir jų konkurentų pozicijas ir situaciją galime pasirengti būsimiems darbams.

Strategija

Visuomet planuojame į priekį ir stengiamės nesimėtydami judėti užtikrintai tikslo link. SEO yra kantrybės ir nuoseklumo reikalaujanti sritis, tad svarbu laikytis plano ir nepanikuoti. Taip rezultatai visuomet ateis.

Kompetencija

Visuomet giliname ir atnaujiname žinias, sekame naujausias tendencijas ir pritaikome jas praktikoje. Turime vidinę SEO laboratoriją, kurioje bandome naujausias taktikas.

Klientai dalijasi

apie SEO paslaugas Kaune dalijasi partneriai

Kaip dirbame teikdami SEO paslaugas Kaune įsikūrusiems verslams

Auditas

Pradedame darbus visuomet nuo svetainės audito. Pradiniame etape atliekame išsamų jūsų svetainės auditą siekdami identifikuoti problemas bei esamas pozicijas paieškos sistemose.

Todėl pirminiame pokalbyje negalėsime pasakyti tiksliai nei kaip greitai pasieksime rezultatus nei kiek kainuos paslaugos. Galime tik numatyti preliminarius įkainius ir laikotarpį.

Išsamus SEO auditas leidžia sukurti veiksmų planą būsimai optimizacijai.

Raktažodžių analizė

Audito metu taip pat išsamiai nagrinėjame esamus ir potencialius raktažodžius. Remiamės rinkos analize (vėl grįžtame prie konkurentų) vartotojų elgsena ir jūsų verslo tikslais - galbūt planuojate plėsti asortimentą ir yra tinkamas laikas pradėti įsivesti naujus raktažodžius.

Raktažodžių tyrimas yra vienas iš pirmų projekto darbų, bet jis gali būti atliekamas viso bendradarbiavimo metu. Įsigilinant į rinką atsiranda naujų galimybių. Visuomet ieškome galimybių įtraukti daugiau raktažodžių ir plėsti juos. Vertiname tiek tiesioginius prekių ar paslaugų raktažodžius, tiek ilgesnius (long-tail) raktažodžius, kurie gali būti puikiai pritaikomi tinklaraščio įrašuose siekiant ne tik pritraukti naujus klientus, bet ir esamiems parodyti savo ekspertiškumą.

Techninis SEO

Teikdami SEO paslaugas visuomet didelį dėmesį skiriame techniniams klausimams.

Kuo toliau tuo labiau paieškos sistemos kreipia dėmesį svetainės greičiui, pritaikymą mobiliems įrenginiams.

Taip pat vertiname tinklapio struktūrą ir kitus niuansus, kurie prisideda prie geresnių paieškos rezultatų.

Išorinis SEO

Kuriae aukštos kokybės atgalines nuorodas, kurios būtų iš susijusių, patikimų ir autoritetingų šaltinių.

Taip pat vertiname ir esamų tinklapio atgalinių nuorodų struktūrą ir kuriamą vertę.

Atgalinės nuorodos išlieka svarbia paieškos sistemų reitingavimo dalimi, tad svarbu nuolat investuoti į atgalines nuorodas ir jų plėtrą ar būtumėte vietinis ar tarptautinis verslas.

Konkurentų analizė

Pradėdami darbus taip pat atliekame konkurentų svetainių analizę. Taip siekiame išsiaiškindami jų stipriąsias ir silpnąsias puses, kaip jie dirba SEO klausimais.

Vertiname konkurentų atgalinių nuorodų kiekį, domeno autoritetą, puslapių skaičių, raktažodžių kiekį ir kitus niuansus. Matydami kur konkurentai stiprūs ar silpni galime kurti būsimą strategiją jūsų tinklapiui.

Strategija

Remdamiesi SEO audito metu surinktais duomenimis, kuriame SEO strategiją. Strategiją, kuri yra pagrįsta geriausiomis praktikomis.

Strategija priklauso ir nuo esamos situacijos - ar jūsų tinklapyje jau buvo atlikti SEO darbai, ar bus tęsiama optimizacija, o gal viskas bus kuriama nuo nulio.

Strategija gali apimti tiek esamo turinio atnaujinimą, naujo turinio kūrimą, atgalinių nuorodų kūrimą ir kt. Ar tai būtų SEO paslaugos Kaune esančiam verslui ar dirbančiam visoje šalyje, strategija ruošiama pagal esamą situaciją ir išsikeltus tikslus.

Vidinis SEO

Vis dar manome, kad turinys yra karalius ir labai svarbu, kad jis būtų paruoštas ir atnaujinamas tinkamai.

, Taip teikdami SEO paslaugos Kaune įsikūrusiems verslams optimizuojame meta duomenis (title ir description, H žymos), kuriame vidinių nuorodų tinklą. Taip siekdami, kad visos šios vidinio SEO veiklos leistų pasiekti kuo aukštesnes pozicijas paieškoje.

Vietinis SEO Kaune

Jei vykdote verslą Kaune labai svarbu, kad apie jį sužinotų šiame mieste gyvenantys ar veikiantys potencialūs klientai.

Specializuojamės vietinėje SEO optimizacijoje, siekdami užtikrinti aukštas pozicijas vietinėje paieškoje mūsų partneriams. O kaip žinome kuo aukštesnė pozicija paieškoje, tuo didesni pardavimai bei konversijos rodikliai.

Įvertinsime

Pasidalinkite jūsų svetainės adresu bei elektroniniu paštu ir mes įvertinsime galimybes optimizuoti tinklapį, kad sulauktumėte daugiau klientų Kaune.

SEO Kaunas

Dėmesys Google my business

Optimizuosime ne tik jūsų tinklapį

Teikdami SEO paslaugas Kaune įsikūrusiems verslams optimizuojame ne tik jų puslapį, bet didelį dėmesį teikdami Google my business paskyrai.

Tinkamai optimizuota paskyra leis sulaukti daugiau vartotojų į jūsų svetainę, daugiau tiesioginių skambučių bei užklausų.

Vizualai

Nuotraukos ar paveikslėliai išlieka svarbi GMB paskyros dalis. Optimizuodami paskyrą nuolat naujiename nuotraukas, kuriose matomos pagrindinės teikiamos paslaugos, darbuotojai ir kt.

Paslaugos

GMB paskyroje turi būti įvardintos ir aprašytos pagrindinės Kaune veikiančio verslo paslaugos.
Taip leidžiame vartotojams greičiau atrasti ko jie ieško, o paieškos robotams siunčiame signalus susijusius su kliento tinklapiu.

Naujienos

Google my business yra tarsi socialinis tinklas. Kiek kitoks nei Instagram ar Facebook. Bet tai yra puiki vieta skelbti naujienas, susijusias su jūsų teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis. Skelbiame aktualias ir susijusias naujienas, kurios padėtų optimizuoti verslų Kaune puslapius bei GMB paskyras.

SEO paslaugos

SEO paslaugos visoje šalyje

SEO paslaugos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Taip pat dirbame ir su užsienio projektais.  

vartotojo kelionės žemėlapis, seo paslaugos

Kaip galime padėti?

Reikalingas SEO Kaune veikiančiam verslui?
Susisiekite su mumis ir aptarkime iškilusį poreikį ir kaip galime padėti pritraukti naujų klientų.

El. paštas

info@develio.lt

Paskambinkite

+370 615 14 712

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vietinį SEO

Nuoseklumas: Užtikrinkite, kad visur internete jūsų verslo pavadinimas, adresas ir telefono numeris būtų pateikiami vienodai.

Atsiliepimai: Aktyviai prašykite klientų palikti atsiliepimus ir atsakykite į juos. Teigiami atsiliepimai gali pagerinti jūsų reitingus ir patraukti daugiau klientų.

Nuotraukos ir atnaujinimai: Reguliariai atnaujinkite savo GMB paskyrą įkeldami naujas nuotraukas ir informaciją apie specialius pasiūlymus ar įvykius.

Klausimai ir atsakymai: Būkite aktyvūs GMB klausimų ir atsakymų skiltyje, nes tai padeda informuoti ir įtraukti klientus.

Vietinio SEO konkurencija gali būti labai didelė, ypač populiariuose ir dideliuose miestuose ar pramonės sektoriuose.

Be to, nuolat besikeičiantys paieškos sistemų algoritmai reikalauja reguliarios strategijos peržiūros ir atnaujinimo.

Taip pat svarbu atnaujinti įmonės informaciją skirtingose platformose.

 
 
 
 

Vietinis SEO yra procesas, kuriuo siekiama optimizuoti verslo internetinę svetainę vietinėms paieškoms konkrečiame mieste ar regione.

Skirtingai nuo įprasto SEO, kuris dažniausiai orientuotas į nacionalinę ar net tarptautinę auditoriją, vietinis SEO kreipia dėmesį į pasiekiamumą konkrečioje geografinėje vietoje. Šiuo atveju Kaune. 

Pagrindinis tikslas – padėti jūsų verslui Kauno mieste būti matomiems paieškos rezultatuose, kai potencialūs klientai ieško susijusių paslaugų ar prekių jūsų regione.

Vietinio SEO sėkmę galima išmatuoti per keletą rodiklių:

  • Organinio srauto augimas: Stebėkite, kaip keičiasi lankomumas iš vietinių paieškų, kuriuose minimas miestas (šiuo atveju Kaunas, Kaune).
  • Vietos paieškų vieta: Sekite, kaip jūsų svetainė reitinguojasi paieškoje pagal raktinius žodžius, kuriuose naudojamas miesto ar gyvenvietės pavadinimas. 
  • Konversijos rodikliai: Analizuokite, kiek svetainės lankytojų iš vietinių paieškų tampa jūsų klientais ir įsigija prekes ar paslaugas. 
  • „Google My Business“ analitika: Naudokite GMB teikiamą analitiką, kad suprastumėte, kaip lankytojai su jumis bendrauja ar sąveikauja.

Vietiniai raktiniai žodžiai: Įtraukite miesto pavadinimą kartu su pagrindiniais raktiniais žodžiais į svetainės turinį, įskaitant antraštes, URL tekstus ir meta aprašymus.

Mobilūs vartotojai: Užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų patogiai naršoma naudojant mobiliuosius įrenginius, nes daug vietinių paieškų atliekama būtent naudojant mobiliuosius telefonus. 

Žemėlapio integracija: Įdiekite Google žemėlapio kodą (iframe) savo kontaktų puslapyje.

Greitis: Optimizuokite svetainės greitį, nes tai turi tiesioginės įtakos vartotojo patirčiaiir SEO rezultatams. 

Jei reikia pagalbos optimizuojant jūsų tinklapį, susisiekite žemiau pateiktais kontaktais